Květen 2008

3.Bleskovka

30. května 2008 v 20:05 °°BLeSKoVKy°°
1)Čusky
2)jakpak se máš?
3)kdopak je to?
4)líbí se ti?
5)je to herec nebo zpěvák?
6)jaká je jeho nejznámější písníčka poku je zpěvák?
7)v jakým filmu bo seriálu hrál pokud je to herec?
8)a viděl/a si seriál kde hrál?
9) pa pa =)

Vanessa Anne Hudgens

10. května 2008 v 20:42 *CeLeBRiTy*

Vanessa Anne Hudgens

herečka, zpěvačka

Datum narození: 14.12. 1988 (19 let) Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA Znamení: Střelec
Životopis:
Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Zac Efron

10. května 2008 v 20:41 *CeLeBRiTy*

Zac Efron

herec, zpěvák, tanečník

Datum narození: 18.10. 1987 (20 let) Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA Znamení: Váhy

Životopis:
Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad
Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Ve druhém pokračování zpívá už "pouze" on sám.Objevil se také v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray. Zahrál si také v seriálech Námořní vyšetřovací služda a Pohotovost.


Jimi Blue

9. května 2008 v 18:08 *CeLeBRiTy*
Životopis:
Jimi Blue Ochsenknecht

herec,zpěvák

Datum narození: 27.12.1991

Místo narození: Mnichov, Německo

Znamení: Kozoroh
Přezdívka: Jimbo nebo Jimi

Datum narození: 27.12.1991

Výška: momentálně asi 178 cm

Barva vlasů: neustále se mění, momentálně hnědá

Barva očí: hnědá

Hobby: lyžování, snowboarding, skate, fotbal, kino, zpívání, hraní ve filmech, provokování....

Domácí zvíře: pes Cokie Apple Blue Tender Ochsenknecht

RODINA

Otec: Uwe Adam Ochsenknecht

Matka: Natascha Ochsenknecht

Bratři: Wilson Gonzales a nevlastní bratr Rocco Raphael Maria Stark (bydlí v Niederbayernu)

Sestra: Cheyenne Savannah Ochsenknecht