Červenec 2007

**piercing**

30. července 2007 v 20:52 °°Móda°°*emo girls*

19. července 2007 v 23:38 •••Emo•••
EMO Girl má velmi tmavé vlasy střižené buď někde kolem ramen nebo do klasického EMO sestřihu,
který je krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou. Jejich vlasy sou velmi tmavě hnědé nebo černé, v hodně případech velmi světle blond - a zkrátka každá délka střihu je správná akorát musí být stále část obličeje zakrývána a to proto, že EMO girls mají sklon být plaché, záhadné a nechtějí tolik ukazovat obličej. Obvykle mají hodně tmavě namalované oči.
Hodně EMO Girls jsou vegetariánkami nebo vegankami. Ačkoliv se hodně z nich oblíká jen v EMO stylu, je hodně EMO Girls smutných, pláče, píšou básně a mají sklon si řezat zápěstí. Všechno tohle schovávají nošením řetězů a náramků veselých barev.<3
Jejich oblečení spočívá v těsných džínách, obrácených a tmavě barevných tričkách někdy doplněný šálou. Obvykle mají pár piercingů a nosí hodně barevných doplňků. Některé dívky nosí hranaté brýle, jiné ne. Ale co EMO Girls skutečně nemají rády je když si je pletete s GOTH. EMO a GOTH jsou velmi rozdílné tak prosím nedělejte tuhle chybu!<3
Na první pohled vypadaj EMO Girls smutně a zcela ztraceně a stejně jako EMO Boys chodí obvykle s hlavou dolů a nikomu se nedívaj do očí.....

*emo boys*

19. července 2007 v 23:34 •••Emo•••
EMO Boys jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti.<3
EMO Boys se oblíkaj do těsných kalhot a triček. Malujou si černý linky a mají hustý vlasy, které jim visí do obličeje.<3
Ačkoliv hodně lidí si myslí že EMO Boys jsou slaboši co jenom brečí a pořezávaj si zápěstí, se velmi MÝLÍ!!! EMO Boys jsou kluci kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Proč se lidi vyhýbaj EMO stylu?<3
EMO Boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků který můžete potkat!!! Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky. EMO Boys poslouchaj například Silverstein, bright eyes, hellogoodbye, the used, My Chemical Romance, hawthorne neights, sugarcult...<3


****ČTI-PLS****

19. července 2007 v 22:53 **STOP**
Co by člověk pro krásu neudělal.Každý si myslí,že když vypadá dobře,může si za to sám a kosmetika.
Ale má to i druhou stránku.Každý den v laboratořích umře cca okolo 10 000 zvířátek jenom kvůli jedné lahvičce krému.Každé tři vteřiny umírá jedno malé nebohé,nic nemohoucí zvířátko.ale nikdo s tím nic neudělá.Každý si řekne: jé,to je chudáček.Ale,že by něco uskutečnili,to ne.Je to k lítosti,co člověk dělá,kvůli tomu,aby jeden den vypadal skvěle.Vemte si třeba takovou Ashley Simpson(zpěvačka).
Ta na sebe denně vypotřeboje hromadu make-upu,rtěnky atd.Jen kvůli tomu aby si zachovala svou pověst pannenkovské tvářičky.Takových holek bych mohla vyjmenovat desítky.Už když potkáváte na ulici hodně lidí,někdo vás svou image zaujme,ale za tím hezkým se skrývá realita.Relita na pokusech na zvířátkách.Já to nikdy nepochopim.Proč lidi kvůli takové kravině dělají tak hrozný věci.Kdykoliv vidím svoji mamku jak se natírá krémem,představím si,za jakou cenu temto krém vznikl.A řeknu si,že to za to nestojí.Ale dospělí si toho nevšímají a snaží se tomu vyhnout.Oni pořád chtějí vypadat dokonale,protože si myslí,že když se nenamalují,tak vypadají hrozně.Někdy mám pocit do celýho světa zařvat,že to za to utrpení nestojí.

Prosím šiřte tohle po blogách ať už to někdy zkončí.....
Je jedno v jaké verzi....
Dyt jsou tak roztomilí a kásný!!=)

Foto+info -Rihanna

7. července 2007 v 23:36 *CeLeBRiTy*

Rihanna

Zpěvačka

Datum narození: 18.02.1988 Místo narození: St. Michael, Barbados Znamení: Vodnář


Rihanna celým jménem Rihana Robin Fenty odstartovala vskutku dobře. Hvězda RnB a soulové scény, se narodila na Barbadosu v roce 1987. Jako teenager zpívala svým kamarádům a rodině jen pro zábavu. Jednoho dne ji její kamarád představil hudebnímu producentovi Evanu Rogersovi v New Yorku. Rogers byl velmi překvapen, jaký velký talent se v Rihanně ukrývá. Nahrál s Rihannou demo s 20 songy, hitem Pon de replay, které pak všechny poslaldo vydavatelství Def Jam Records.

A vyšlo to.Její singl Pon de replay obletěl rádia celých Spojených států. Stejné úspěchy slavilo i její album Music of the sun, které bylo vydáno 30.srpna 2005. Rihanna prohlásila, že se nechala inspirovat interprety jako například: Alicia Keys, Beyoncé a Mariah Carey.Její album zní především ve stylu RnBb, hip hopu a soulu. Její první velký hit "Pon de Replay" se rychle vyskákal na druhé místo v amerických hitparádácha v Kanadě.Zrodila se nová RnB hvězda.

V dubnu 2006 Rihanna vydala druhé album A Girl Like Me a jeho hity jako například S.O.S, Unfaithful nebo Break it off ( duet se Seanem Paulem) opět vyhrávají na všech amerických hitparádách. K singlu S.O.S Rihanna natočila klip pro Nike, který se stal velmi uspěšným.

Etnies boty

5. července 2007 v 2:22 °°Móda°°
Asi je to,to samí co ADIA a DC ale myslím že takovejch bot není nikdy dost!!=)=)

LOVE obrázky

5. července 2007 v 2:12 **♥•*OBRÁZKY*•♥**
A určitě jsou hezký i ty třpytivý!!

auta-docela super

5. července 2007 v 1:52 **♥•*OBRÁZKY*•♥**
Jsou kááááááásný ne??=D=D

Lindsay Lohan

2. července 2007 v 23:52 *CeLeBRiTy*

Lindsay Lohan

Herečka, modelka, zpěvačka
Datum narození: 02.07.1986 Místo narození: New York, USA Znamení: Rak
Lindsay se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem bude komedie Confessions of A Teenage Drama Queen.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námy děvčaty,odstartovala svou hudební kariéru.Jujunka moje!! =)

2. července 2007 v 3:11 =moje zlatí=
Jujunka je užasnej človíček,jenže má svý mouchy!Ale jako jinak si docela rozumíme!Dokáže pomoci člověku v nouzi,je usměvavá,milá a pracovitá!Prostě neim jakto,ale nemužem bez sebe být!!Jsme super dvojka a když se knám přidá Deniska tak to je mazec.Jsme taková TRHLÁ TROJKA!!Máme toho hodně za sebou ale taky i před sebou!
Doufám že naše kamarádství vydrží hodně dlouho!Eště že ji mám Jujunku moji!!=D=D=D=D=D

Super filmííík! =)

2. července 2007 v 2:53 Let´s dance
Motto:Každý si zaslouží šanci následovat své sny… ale někteřílidé mají jen jeden pokus....
Typ filmu:Drama Milostný
Rok výroby:2006
Hrají:Jenna Dewn , Channing Tatum
Popis:Tyler Gage je rebel na špatné straně Baltimoru, který má však sen, že se jednoho dne odtud dostane. Nora je prvotřídníprima balerína, která navštěvuje v Baltimoru ultra-elitní Marylandskou školu umění, a jediná věc, která stojí v cestě její jasně zářivé budoucnosti, je najít skvělého tanečního partnera pro své vystoupení. Když se Tylerkvůlipotížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce, je pro všechny jen drzým outsiderem. Jeho taneční nadání se však nezapře a Nora zjistí, že v tomto drsném klukovi je něco víc. Podaří se oběma realizovat své sny? A co láska? Nezkomplikuje jim životy?
Super filmík určitě doporučuji.Příznivci tance si přijdou na své!=)=)=)
Fergie-info+foto

1. července 2007 v 3:34 *CeLeBRiTy*
Ferguson se narodila Terri a Patt Fergusonovym v roce 1975 v Kalifornii jako Stacy Ann Ferguson. Je herečkou, modelkou, skladatelkou a umělkyní, která se začala na veřejnosti objevovat od devíti let a propůjčila svůj hlas Sally z televizních speciálů Charlie Brown a dále sériím Kids Incorporated, které se vysílaly kolem roku 1984. Od této doby se její kariéra prakticky nezastavila. Byla frontmankou R&B skupiny Wild Orchid, v níž s ní hrála hvězdička z programu Kid Incorporated Renee Sands a Stefanie Ride.

Před tím než se v roce 2003 připojila k populární hip-hopové skupině Black Eyed Pease zpívala po různých uskupeních zadní vokály. Skupina Black Eyed Pease se proslavila především písní "Where is The Love?", na které se podílel i Justin Timberlake, který byl dříve členem skupiny N-Sync.

Stacy Ferguson na plátně debutovala v roce 1987 hororovým filmem Monster in the Closet. V mezidobí se na plátno dostala prostřednictvím projektů jako Outside Ozona, Riskni to s Polly, 50x a stále poprvé a Buď v klidu. Začátkem roku 2006 začala s natáčním sólového alba a ve stejném roce si zahrála ve snímku režiséra Wolfganga Petersena, Poseidon.

V květnu 2004 byla vybrána časopisem People mezi 50 nejkrásnějších lidí světa. Stacy Ferguson používá velice často přezdívku Fergie.